Restaurace Motýlek

delicious food

O nás

Každý, kdo žije v Ústí nad Labem a má jen trochu povědomí o moderní gastronomii, určitě přemýšlí o tom, proč se v tak velkém městě nenajde

dobrá restaurace s poctivým a kvalitním jídlem. Toto byla i naše hlavní myšlenka, která nás vedla k tomu otevřít zde restauraci.

Víme, že vybudovat renomé restaurace, která v poslední době několikrát změnila nájemce, kteří o poctivém provozování restaurace nevěděli nic, bude velice složité... My ale věříme, že se nám to povede, a že naši hosté budou navýsost spokojeni.
Naší hlavní vizí je zachovat vysokou kvalitu jídla díky používání čerstvých surovin a šetrné přípravě dle nejnovějších gastronomických trendů.
Naše zkušenosti v oboru nás opravňují k tomu, abychom věřili, že poctivá kuchyně je základ dobré restaurace. S provozováním restaurace máme bohaté zkušenosti, které jsme nasbírali například v restauraci Pod Lampou, v Německu nebo pod vedením italského šéfkuchaře.
Restaurace Motýlek disponuje salónkem o 20-ti místech a my vám zde na míru připravíme rodinnou či firemní oslavu. Můžeme připravit i jídla, která nejsou ve standardní nabídce menu.
Byli bychom velice rádi, abyste se u nás cítili příjemně, ať už přijdete na večeři, víno nebo jen kávu. Jsme připraveni vám vytvořit přátelskou atmosféru podtrženou kulinářským zážitkem.
Přijďte ochutnat, těšíme se na vás!